Dua Lipa sprawdź jakie ma tatuaże

Dua Lipa sprawdź jakie ma tatuażeDua Lipa to brytyjska piosenkarka i autorka tekstów, której twórczość od 5 lat cieszy się rosnącą popularnością. Fanów intrygują również jej liczne tatuaże, którymi gwiazda często chwali się w mediach społecznościowych. Cechuje je charakterystyczny, niewielki rozmiar oraz minimalistyczny design. Oto, co wiemy o tatuażach Dua Lipy.

Róża

Geometryczna róża znajduje się po wewnętrznej stronie ręki artystki. Została przez nią przywieziona jako pamiątka z wizyty w Paryżu. Tatuaż ten został stworzony przez tatuażystkę o pseudonimie Madame Buraka.

Future Nostalgia

W 2019 roku Dua Lipa wykorzystała tatuaż aby promować swoją nadchodzącą płytę pod tytułrm Future Nostalgia, wydaną w marcu 2020 roku. Dziara znajduje się na jej prawym ramieniu.

Serce

Do znanych tatuaży piosenkarki należy także serce z drutu kolczastego znajdujące się na jej lewej ręce, wykonane przez tatuażystę Seana podczas wizyty w Los Angeles.

ANGEL

Sean jest także autorem tatuażu „ANGEL” (ang. anioł, zapisane wielkimi literami) znajdującego się na prawym ramieniu Dua Lipy.

245

To kolejny tatuaż autorstwa Madame Buraki, który oznacza liczbę koncertów zagranych przez piosenkarkę podczas jej pierwszej trasy koncertowej. Znajduje się na tylnej stronie jej lewej ręki. Podobny tatuaż zrobiła sobie część współpracowników artystki.

Gwiazda

Na środkowym palcu prawej ręki artystki znajduje się symbol gwiazdy złożony z ośmiu linii, wykonany przez Amy Louise – żonę współpracującego z piosenkarką perkusisty.

MUM + DAD

Tatuaż poświęcony rodzicom artystki znajduje się na jej prawym łokciu. Dua Lipa zrobiła go w roku 2018.

PATIENCE

Na lewej dłoni artystki znajduje się napis „PATIENCE” (ang. cierpliwość, zapisane wielkimi literami). Dua Lipa z jego pomocą stara się przypominać sobie o tym, by nieustannie zachowywać spokój.

„R” i „G”

Litery „R” i „G” znajdujące się na lewym nadgarstku piosenkarki to pierwsze litery imion jej młodszego rodzeństwa – siostry Riny i brata Gjina. Artystka przyznała, że tatuaże upamiętniające członków jej rodziny pozwalają jej zawsze czuć ich obecność.

This means nothing

Napis „This means nothing” (ang. to nic nie znaczy), wytatuowany na lewej ręce, towarzyszy artystce już od 2015 roku. On także został stworzony przez Seana.

Tańczące ludziki

W 2015 roku powstały tatuaże przedstawiające tańczące ludziki na obu kciukach piosenkarki. Ich autorem również jest Sean. Wzór ten został zainspirowany twórczością amerykańskiego artysty Keitha Haringa.

Palma

Tatuaż przedstawiający palmę widnieje na tylnej części jej lewej ręki. Artystka wykonała go jako hołd dla miasta Los Angeles.

Uśmiechnięta buźka

Tatuaż przypominający uśmiechnięte emoji znajduje się na małym palcu prawej dłoni wokalistki.

Oko

Na prawej nodze artystki znajduje się symbol oka. Tatuaż ten został wykonany przez Amy Louise w 2017 oku, jako znak mający zapewnić jej ochronę.

Sunny Hill

Napis „Sunny Hill”, znajdujący się na prawej ręce Dua Lipy to jej pierwszy tatuaż, wykonany w 2015 roku. Jego celem jest przypominanie artystce o jej domu w Kosowie.

Ogień

Na palcu wskazującym lewej dłoni gwiazdy znajduje się symbol ognia. Jego wzór wygląda, jakby otaczał jej palec.

Arabski napis

Na prawej ręce artystki znajduje się tatuaż z napisem „miłość” w języku arabskim. Dua Lipa nigdy nie skomentowała znaczenia tego tatuażu, aczkolwiek wywołuje on duże emocje wśród wiernych fanów artystki.

Dua Lipa słynie ze swojej muzyki, jednak jej pokaźna kolekcja tatuaży od lat jest źródłem ekscytacji osób śledzących poczynania artystki. Jakie tatuaże wykona w przyszłości? Tego jeszcze nie wiemy, jednak wzory, które posiada obecnie stanowią duży katalog inspiracji, nie tylko dla wiernych fanów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.