STUDIO TATUAŻU & BODY PIERCING

art line

Art Line

Z MIŁOŚCI DO SZTUKI OD 1997r.


AHD2000

Prezentowany płyn na bazie alkoholu powszechnie wykorzystują szpitale i gabinety zabiegowe. Powodem, dla którego nasze studio tatuażu zdecydowało się na ten preparat była nie tylko niesamowita skuteczność, ale także bezpieczeństwo stosowania. Mimo, iż posiada on pełne spektrum biobójcze i eliminuje większość znanych bakterii i wirusów, jego działanie nie jest inwazyjne, dzięki czemu stosować mogą go również osoby o skórze wrażliwej i alergicy. Obecność substancji nawilżających eliminuje uczucie suchości, dlatego nawet częste stosowanie nie będzie pozostawiało podrażnień. W odróżnieniu od innych tego typu preparatów nie zawiera on konserwantów ani barwników, charakteryzuje się natomiast przyjemnym, ulotnym zapachem.

AHD2000 nie tylko natychmiastowo usuwa z powierzchni skóry wszystkie drobnoustroje, ale także pozostawia na niej ochronną warstwę, która utrzymuje się nawet do trzech godzin i zapobiega dalszemu rozprzestrzenianiu się bakterii. Bariera ta ułatwia również zakładanie rękawic ochronnych i zapewnia ich lepsze przyleganie.

Płyn nie tylko produkowany jest w aseptycznych warunkach, ale posiada również opakowanie ze specjalna zastawką, która zapewnia jego czystość mikrobiologiczna przez cały okres użytkowania.

  • Tel. 61 8472710 (godz:9-16)
    Tel. 500641209 (godz:9-16)
  • artline_studio@icloud.com
  • Kraszewskiego 9/4, Poznań,
    60-501 , Poland