Piercing

W studio zajmujemy się również body piercingiem. Podchodzimy do tego tematu równie profesjonalnie jak do sztuki tatuażu, zachowując przy tym wszelkie zasady higieny.

Standard LabretAnti Helix standard Tongue

Jesteśmy studiem, które od 1998r. nieprzerwanie zajmuje się przekłówaniem ciała, nadal podnosząc poziom i zakres świadczonych usług. Oprócz tradycyjnych przekłuć ciała jakimi są przebicie pępka, brwi czy języka, wykonujemy również przebicia powierzchniowe „surface bar” jak i „micro dermal implant”

Surface Microdermal Medusa

Studio Art Line Tattoo posiada kolczyki wykonane z materiałów, które spełniają normy określone Dyrektywą Uni 76/769/EEC. Dla kolczyków z chirurgicznego tytanu G23 i bioplastu czas gojenia jest znacznie szybszy jak i nie wywołuje alergii. Oferowane Wam kolczyki są całkowicie bezpieczne na pierwsze przekłucie zgodnie z pkt.1 Dyrektywy Niklowej 94/27/WE oraz ze stali chirurgicznej do długotrwałego noszenia w miejscach po wygojeniu pkt.1 i 2 w/w Dyrektywy.

Inverse Navel Helix Industrial

W dziedzinie piercingu sterylizacja narzędzi i ich ochrona ma nadrzędne znaczenie. Jest to proces, który musi przebiegać zgodnie z najsurowszymi zasadami bezpieczeństwa i normami higieny. Dlatego nasze studio jako jedyne w wielkopolsce wyposażone jest w tak wysokiej jakości autoklaw klasy B, który umożliwia sterylizację nie tylko powierzchni płaskich, ale i chropowatych posiadających kanaliki i wgłębienia. Sprzęt ten pozwala zagwarantować Wam 100% sterylizacji. Dodatkowo poddajemy się co miesięcznej biologicznej kontroli skuteczności sterylizacji przeprowadzanej przez sanepid.

Double Tongue Vertical Labret Tragus

Standard Navel Lip Ring Madonna

Double Tongue Nostrill Forward Helix

Posiadamy ponad 4000 kolczyków o różnych wymiarach.

Zapraszamy do studia lub na nasz sklep internetowy

Oraz na naszej stronie „Poznaj” > „Cennik”