O nas

zdjęcie

Nasz gabinet

Studio powstało w sierpniu 1997 roku  w Dąbrowie Górniczej. Następnie zostało przeniesione do Poznania na ul .Dąbrowskiego 62. W 2009 zostało przeniesione na ulice Kraszewskiego 9/4 w Poznaniu, gdzie jest do tej pory w składzie Dominik Szymkowiak, Bartek Kopeć, Michał Fronc oraz Marianna Kmiećkowiak.

Od otwarcia minęło już sporo lat i wciąż dbamy o to, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z wykonanych im usług. Art Line znane jest również z przyjaznej atmosfery w której klienci czują się komfortowo. Na przestrzeni lat w świecie tatuażu wiele się zmieniło. Modne są inne wzory, a tatuażyści podnoszą coraz wyżej poprzeczkę świadczonych przez siebie usług.

Zarówno tatuaż jak i piercing stają się coraz bardziej odważne. Nabierają smaku i są bardziej gustowne. Dlatego też staramy się nie sięgać po gotowe szablony z katalogów, a większość prac pochodzi z własnych zbiorów niepowtarzalnych projektów. Podstawą do ustalenia projektu jest konsultacja z klientem dotycząca jego oczekiwań. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Art Line Tattoo bacznie spogląda na to co dzieje się w świecie tatuażu. Wychwytujemy najnowsze trendy i podążamy zgodnie z nimi. Wyposażyliśmy Studio w najnowsze na rynku maszynki rotacyjne, oraz sprzęt do kontroli sterylizacji (autoklaw próżniowy Stericlave klasy B).  W 2011 rozszerzyliśmy usługi o laserowe usuwanie tatuaży czarnych i kolorowych Laserem Nd-Yag typu Q-Switch.

Ponad wszystko cenimy zadowolenie wielu naszych klientów. Dziękujemy za zaufanie
i zapraszamy do Studia.

Zespół Art Line Tattoo

http://arttattoo.pl/wp-content/uploads/2013/01/img-o_nas.png