Małe tatuaże dla mężczyzny – propozycjeWielu mężczyzn uważa małe tatuaże za nieatrakcyjne, gdyż nie wyrażają one w pełni ich wnętrza i stanowią przeważnie domenę kobiet. Nic bardziej mylnego! Małe tatuaże męskie są seksowne, ale również niezwykle estetyczne. Co więcej, ich koszt jest znacznie niższy niż w przypadku dużych malunków. Ponadto, można je w bardzo szybki i łatwy sposób przerobić bądź usunąć laserowo. Oto kilka propozycji na mini tatuaże dla każdego faceta!

Mikro geometria w tatuażu

Geometryczne wzory tatuaży są proste w wykonaniu i bardzo łatwe przy ewentualnym maskowaniu. Ich rozmiar sprawia, że z łatwością można przerobić je na o wiele większą formę. Ponadto, geometria stanowi świetną alternatywę do barokowego przepychu i malunków w formie pejzaży na ciele czy też całych postaci. Geometryczne, małe tatuaże męskie we wspaniały sposób porządkują przestrzeń na naszym ciele i zapełniają ją w sposób subtelny. Co więcej, ich wieloznaczeniowość sprawia, że można im przypisać niemal każdy motyw przewodni.

Niewielki tatuaż męski – totem

Wśród mężczyzn panuje gorący trend na tatuowanie sobie totemów – symbolów zwierzęcych, fantastycznych bądź mitycznych, które mają być odzwierciedleniem ich cech osobowości. Nie ma jednak żadnych przeciwwskazań, aby zamiast np. podobizny wilka na całej szerokości pleców, wykonać jedynie odcisk jego łapy na nadgarstku bądź kostce. Minimalizm tatuażu w żadnym stopniu nie ujmuje przekazu. Co więcej, dodaje mu należytej pikanterii, gdyż im mniejszy tatuaż, tym mniej osób o nim wie. Staje się on wtedy naszą tajemnicą i sekretem, który ukazywany jest jedynie wybranym osobom. Taki totem nie traci przez to swojej mocy, a jego siła przekazu nadal pozostaje mocna.

Jaka praca, taki tatuaż dla niego

Wielu mężczyzn przenosi swoje doświadczenia zawodowe bezpośrednio na ciało. Z tego względu wielu z nich sięga po wzory tatuażu oparte na symbolach związanych z danym zawodem. Może to być niewielka kotwica, jeśli środowiskiem pracy jest morze lub ocean. Z kolei, gdy jakiś mężczyzna wykonuje zawód ratownika bądź lekarza, może wydziarać sobie np. grupę krwi na przedramieniu bądź klatce piersiowej. Bardzo często tego typu tatuaże muszą być niewielkie, gdyż wymagają tego przepisy ustanowione w ramach danego zawodu. Rozwiązaniem będą więc minimalistyczne, symboliczne malunki, które sprytnie można ukryć pod uniformem bądź mundurem. Ich wykrycie w pracy jest niemożliwe, a poza nią kapitalnie możemy je wyeksponować np. za pomocą luźniejszego bądź krótszego ubrania

Wytatuuj swoją pasję!

Tatuaż męski wyrażający pasję to kapitalny pomysł na niewielką i subtelną dziarę. Szczególnie efektywnie będzie wyglądać on na dłoniach lub przedramionach w takich zawodach, jak np. barman czy fotograf. Odsłaniał będzie się on wtedy, gdy zabierać będziemy się za naszą pasję. Na wzorze może znaleźć się zarówno przedmiot, jak i myśl, którą kierujemy się podczas realizowania zainteresowań. Najważniejsze jednak, aby wyrażał to, co w nas najlepsze, podkreślając talenty oraz miłość do tego, co robimy.

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *