STUDIO TATUAŻU & BODY PIERCING

ART LINE

Z MIŁOŚCI DO SZTUKI OD 1997r.

Art Line

Studio tatuażu w Poznaniu

Niewątpliwie jednym z wyjątkowych miejsc Poznania są Jeżyce. To tutaj możesz zobaczyć niesamowite kamienice pamiętające jeszcze czasy wojny.

W jednej z tych kamienic bije nasze serce, miejsce któremu poświęciliśmy większą część swojego życia.

Od otwarcia Artline Tattoo minęło już 20 lat  i wciąż dbamy o to, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z wykonanych im usług w których połączenie pasji, doświadczenia i dużego nacisku na bezpieczeństwo pozwala nam na tworzenie dzieł sztuki. To tutaj, w przyjaznej atmosferze przy dobrej kawie podanej przez Mariannę, porozmawiamy o Twojej wizji na tatuaż, tworząc jedyny i niepowtarzalny projekt przygotowany specjalnie dla Ciebie.

Sprawdź co u nas :

Na przestrzeni lat w świecie tatuażu wiele się zmieniło. Wykonywane są lepsze projekty, a tatuażyści podnoszą coraz wyżej poprzeczkę świadczonych przez siebie usług.

Zarówno tatuaż jak i piercing stają się coraz bardziej odważne. Nabierają smaku i są bardziej gustowne. Dlatego też staramy się nie sięgać po gotowe szablony z katalogów, a większość prac pochodzi z własnych zbiorów niepowtarzalnych projektów. Podstawą do ustalenia projektu jest konsultacja z klientem dotycząca jego oczekiwań a tym zajmą się nasi tatuażyści. POZNAJ NASZ ZESPÓŁ :

Dominik Szymkowiak

Tatuaż/Piercing

Bartek Kopeć

Tatuaż

Michał Fronc

Tatuaż

Łukasz Weidemann

Tatuaż

Art Line Tattoo
Marianna Kmiećkowiak

Laser

Dominik Szymkowiak

Tatuaż/Piercing

bartek kopeć

Tatuaż

michał fronc

Tatuaż

łukasz weidemann

Tatuaż

art line tattoo
marianna kmiećkowiak

Laser

yOUR Art
yOUR Way

'' Niektórzy malarze przekształcają słońce w żółtą plamę, ale są inni, którzy dzięki swojej sztuce i inteligencji przekształcają żółtą plamę w słońce. ''

Pablo Picasso

sterylizacja

Bezwzględne przestrzeganie standardów sterylizacji znacząco wpływa na jakość zabiegu

Pielęgnacja

Pielęgnacja po wykonaniu tatuażu Piercingu oraz laserowym usuwaniu

Ceny

Poznaj ceny naszych usług produktów i wyjątkowych kolczyków bodypiercing.

Porady

Zobacz nasze odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania mailowe.

najciekawsze realizacje

Damian
11/29/17 poznań

Pierwszy tatuaż, człowiek przychodzi zestresowany.. Ale po wejściu do studia wszystko mija. 
 Uśmiechnięte twarze, klimatyczny wystrój, mega atmosfera i profesjonalnie podejście do tematu. Fajne uczucie gdy jest akceptacja tatuażu i widać, że ten kto będzie to robił też się nim jara.
Warto było wytrzymać te 7 godzin, chociaż zleciało na śmiesznych rozmowach więc ból odszedł na drugi plan a to też jest chyba w tym wszystkim ważne. Michał mega poczucie humoru, dzięki wielkie. Polecam! Najlepsze studio jakie można trafić!

Agnieszka
Poznań

Zabieg usuwania tatuażu przebiegł bardzo sprawnie i ból był dużo mniejszy niż się spodziewałam. Lekki dyskomfort czułam tylko przez pierwsze 2-3 dni. Po drugim zabiegu już prawie nie ma żadnego śladu po tatuażu. Dodatkowo uzyskałam profesjonalną poradę, jak dbać o skórę potraktowaną laserem w pierwszych dniach, co jest ważne żeby nie nabawić się żadnych infekcji i nie doprowadzić do powstania blizn. Szczerze polecam, zwłaszcza że mam doświadczenie z taką usługą w innym miejscu.

Monika
22/05/16 poznań

Pełen profesjonalizm! W końcu nie muszę się wstydzić mojego starego tatuażu, bo teraz na ręce noszę dzieło sztuki! Dominik nie dość że ma fach w ręku, to jest do tego przemiłym człowiekiem, z resztą jak wszyscy w studio!
Dziękuje raz jeszcze Mariannie za wszystkie lasery i Dominikowi za przecudowny cover!
Artline Tattoo crew jesteście najlepsi <3

Art Line

kontakt

ADRES

Kraszewskiego 9/4, Poznań, 60-501 , Poland

Tel: (+48) 61 8472 710

Kom: 572 587 347

(nie odpowiadamy na sms)

E-mail: artline_studio@icloud.com

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek – Piątek: 9 – 16
Sobota: Nieczynne